Warning: Creating default object from empty value in /home/asvis/domains/asvis.lt/public_html/plugins/system/modulesanywhere/helper.php on line 394
Dėl laidinio radijo paslaugųDėl laidinio radijo paslaugų

Ryšių reguliavimo tarnyba  paskelbė rekomendacijas dėl laidinio radijo paslaugų

Padaugėjus Lietuvos gyventojų kreipimųsi į Lietuvos Respublikos ryšių reguliavimo tarnybą (toliau – Tarnyba) dėl laidinio radijo paslaugų atsisakymo, Tarnyba savo svetainėje www.rrt.lt paskelbė rekomendacijas dėl laidinio radijo paslaugų teikimo nutraukimo.

Rekomendacijose nurodoma, kad abonentai, norėdami atsisakyti laidinio radijo paslaugų (nutraukti sutartį), apie tai turi pranešti raštu laidinio radijo paslaugų teikėjui prieš 5 darbo dienas.

Laidinio radijo paslaugų teikėjas, gavęs abonento prašymą, privalo nemokamai nutraukti šių paslaugų teikimą.

Jei abonentai po sutarties nutraukimo gauna nepagrįstas (pvz., už laikotarpį po laidinio radijo paslaugų teikimo nutraukimo) sąskaitas už laidinio radijo paslaugas, jie turi teisę raštu kreiptis į Tarnybą dėl ginčo su laidinio radijo paslaugų teikėju išsprendimo išankstine ne teismo tvarka.

Su rekomendacijomis galima susipažinti adresu: http://www.rrt.lt/lt/

Kilus bet kokiems klausimams dėl laidinio radijo paslaugų teikimo nutraukimo, abonentus kviečiame kreiptis į Tarnybą el. paštu  Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo Spam'o, jums reikia įjungti Javaskriptą, kad matytumėte tai arba tel. (8 5) 210 5633.

(2012-08-09)